Дитячий садок
image
Що ми пропонуємо?
 • Безпечний освітній та ігровий простір, в якому нашим вихованцям буде цікаво;
 • Безліч можливостей для інтелектуального, творчого і фізичного розвитку;
 • Родинну атмосферу, затишок та кваліфікованих вихователів .
Садок щасливого дитинства
набір дітей від 2 до 6 років
Умови садочка
Локація та приміщення
Власна кухня
Безпека
Соляна кімната
Crystal kids
1500м для щастя

Інноваційний садок Crystal Kids
спроєктовано та оздоблено так, щоб дітям було максимально комфортно і цікаво.

 • Сад розташований у парковій частині Києва – у Феофаніі (Голосіївський р-н);
 • Має власну закриту територію: ігрові майданчики та стадіон;
 • Просторі групи та затишні спальні;
 • Соляна кімната, cтудія анімації;
 • Музична, спортивна зали та ігровий лабіринт;
 • Студія Монтессорі, кабінет з вивчення англійської мови.
Crystal kids
У Crystal Kids власна кухня з професійним шеф-кухарем та командою кухарів
 • Збалансоване 5-разове харчування;
 • Смачне та корисне сезонне меню тільки зі свіжих фермерських продуктів;
 • Індивідуально: безмолочні, безглютенові та вегетаріанські страви
 • Готуємо в пароконвектоматі та пароконвекціонній печі всі мясні , рибні та овочеві страви, а також власну випічку та хліб.
Crystal kids
Ми приділяємо безпеці особливу увагу.
 • В садочку дотримуються всіх норм безпеки під час повітряних тривог. У нашому комфортному укритті всі діти садочку мають можливість спати, гратися та приймати їжу;
 • Для безпеки дітей застосована сучасна система вентиляції, зволоження та кварцювання повітря, а також система фільтрації води;
 • Медичний супровід протягом дня;
 • Всі приміщення та територія садочку знаходяться під відео наглядом і закриті для сторонніх;
 • Діти мають змогу безпечно перебувати на ігрових майданчиках із гумовим покриттям.
Crystal kids

Соляна кімната в Crystal kids — це казкова атмосфера в стилі чарівного підземного міста. Підлога, стіни і стеля «печери» покриті соляними блоками і соляним мінералом , які створюють особливий мікроклімат. Відвідування Соляної кімнати, в якій змодельоване мікроклімат соляних печер, має значний терапевтичний ефект, сприяє зміцненню дитячого імунітету, профілактиці захворювань органів дихання та алергічних виявів, а також має розслаблюючу та заспокійливу дії.

Навчання
Дошкільна підготовка
Англійська мова
Хореографія
Музичні заняття
Crystal kids

Crystal Kids працює за власною навчальною програмою на основі перевірених часом кращих світових методик (М. Монтессорі, Глена Домана та ін, STEM програми).

 • Повна дошкільна підготовка, розвиток мовлення, логічного мислення, математичні ігри.
 • Lego-конструювання – інноваційна технологія різнобічного розвитку дітей дошкільного віку, не лише гра, а й засіб розвитку творчих здібностей дитини, гнучкості й оригінальності її мислення.
Crystal kids

Заняття з англійської мови в Crystal kids проводяться для кожної вікової групи окремо. Вивчення англійської змалечку має безліч переваг. Перш за все стимулює когнітивний розвиток дитини. Діти дошкільного віку мають неймовірну здатність вивчати мови. Вони легко сприймають нову інформацію та звуки. Вивчення англійської на ранньому етапі покладе міцну основу для подальшого вивчення мови, допомагає дітям розширити свій світогляд, вивчати культуру та традиції інших країн, розвиває їх міжкультурну свідомість та толерантність.

Crystal kids

Заняття танцями з раннього дитинства сприяють розвитку просторового мислення, пам’яті, статури, що у подальшому позитивно відзначиться на фізичному розвитку дитини.
Діти у Crystal kids вивчають основні танцювальні рухи та елементи. І, звичайно ж, отримують позитивні емоції.

Хореографія вчить дитину відчувати своє тіло і висловлювати свої емоції за допомогою рухів. Завдяки заняттям з хореографії у дитини формується правильна постава та пластична хода. Заняття проводяться у всіх вікових групах.

Crystal kids

Заняття музикою розвивають в дитини любов до прекрасного та емоційний розвиток. Музика допомагає виражати почуття, розслаблятися і виражати радість або сум. Заняття музикою допомагають дітям вчитися розпізнавати і керувати своїми емоціями. На заняттях діти знайомляться з різноманітними музичними інструментами, вивчаються основи музичної грамоти та розвивають вокальні навички.

Наші студії
Тхеквондо
Baby Fitness
Студіі Арт-терапіі
Шеф-кухня
Crystal kids

Дитяче тренування з Тхеквондо — це корейське бойове мистецтво з активним залученням нижньої частини тіла в бою. Це не просто спосіб навчити дитину оборонятися, а передусім — це повноцінна система розвитку фізичних параметрів тіла дитини, робота над його психічним розвитком, один зі способів допомогти йому стати більш впевненим у собі, позбутися страхів, агресії, зміцнити імунну систему. Тренування тхеквондо з раннього віку сприяють вихованню силі волі, чесності та справедливості. В процесі занять гармонійно розвиваються всі фізичні навички: сила, швидкість, спритність, витривалість та гнучкість. Покращуються робота серця і здатність до навантажень, збільшується об’єм легень та покращується якість їх роботи.

Crystal kids

Baby Fitness – це загальнозміцнюючі та оздоровчі заняття для дітей від 2 до 3,5 років, завдяки яким у дітей виробляються правильні стереотипи рухів, формуються життєво важливі навички та вміння. Дитина привчається до простих фізичних вправ, ознайомлюється з елементами спорту, розвиває велику та дрібну моторику. Основними завданнями цього курсу є:

 • виховання здорової, життєрадісної і гармонійно розвинутої дитини;
 • виховання рухових вмінь та навичок, координація рухів, рівноваги;
 • розвиток та зміцнення всіх груп м’язів.
Crystal kids

У Crystal kids працюють мистецькі студії на яких впроваджуються методи арттерапії. Так, на заняттях пісочною анімацією малюки розвивають дрібну моторику, уяву й творче мислення. Гра світла, піску та дитяча уява  створюють неймовірні картини. Це допомагає долати стреси і тривожність, підвищує  самооцінку.

 • Заняття з образотворчого мистецтва сприяють розвитку в дитини любові до прекрасного, уяви, спостережливості, а також збагаченню її духовного світу. На заняттях з малювання вихованці середніх та старших вікових груп вивчають різноманітні техніки, матеріали і способи малювання;
Crystal kids

На майстер класах з кулінарії малюки під керівництвом шеф-кухаря опановують тонкощі кухарської справи. Такі майстер-класи приносять дітлахам велике задоволення і, одночасно, діти набувають корисних практичних навиків, що знадобляться їм у майбутньому.

 

У Crystal kids малюки під керівництвом шеф-кухаря навчаться самостійно готувати різноманітні смаколики, знайомляться з секретами випікання пухкенької, ароматної випічки зі здобного або пісочного тіста.

Садок повного дня
Crystal klids
Crystal klids
з 8.00 до 20.00
 • - 5- разове харчування;
 • - English;
 • - Гуртки та студії;
 • - Майстер-класи.
Crystal klids
Записатися на екскурсію
Залиште свій номер телефону і менеджер Вам передзвонить

Заявка на вступ в дитячий садочок “Crystal Kids"

  Заявка на вступ в початкову школу “Crystal Kids"