Image Image Image Image
Навчання
Image
Image
Сучасна освіта.
Відкриває світ майбутнім переможцям!

Crystal school працює по затвердженій МОН програмі для початкової школи і є ліцензованим навчальним закладом. Водночас в школі запроваджено цілий комплекс сучасних авторських методик і практик.
Серед них – Single wave – міждисциплінарний підхід до навчання, коли протягом певного часу усі предмети вивчаються в розрізі однієї теми. Такий метод націлений на проектну діяльність, STEM уроки, екскурсії до музеїв, театрів, творчі майстер-класи. Комплексний підхід сприяє глибшому засвоєнні контенту, розвиває критичне мислення, вміння застосовувати знання в практичній площині
А також підтримує баланс між інтелектуальним, фізичним, психоемоційним та творчим навантаженням.

Піраміда навчання
Image
Білінгвальна освіта

Цей тип двомовної освіти розроблений, щоб допомогти учням, які вивчають нову мову, швидше її опанувати. У Crystal
school всі учні навчаються по білінгвальній програмі, паралельно навчаючись українською та англійською мовами, зокрема з першого класу вивчають англійською та українською Maths та Science. Основне призначення білінгвального навчання – дати дитині можливість однаково вільно думати двома мовами. Ми розробили для дітей унікальну програму, основану на нових технологіях, кращих світових практиках та досвіді наших вчителів. Вони чудово розуміють психологію дитини, відчувають її можливості, настрій та потреби.

Згідно з останніми дослідженнями білінгвальне навчання є одним найкращих підходів для вивчення іноземних мов. В Crystal school ми також пропонуємо 5 уроків академічної англійської на тиждень.

Image
STEM напрям
Чим цікавий та важливий STEM напрям?

Взагалі STEM це Science (наука) + Technology (технології) + Engineering (інжиніринг) + Mathematics (математика).В основі STEM напряму є вивчення IT, технічних дисциплін та поглиблена англійська. Методами навчання є практична діяльність, дослідницька та проектна робота в командах та міні групах,залучення інтерактивних засобів комунікації. В результаті, діти по-перше, отримують задоволення від практичної роботи, вчаться працювати на досягнення цілей і отримання результату, по-друге, розвивають критичне мислення та лідерські навички і, що важливо, мають мотивацію і бажання до навчання.

Шляхи реалізації STEM-уроку
Image
Програмування в Crystal school

Ми пропонуємо з першого класу заняття з і програмування. Спочатку діти ознайомлюються з комп’ютером, основними принципами роботи з ним. Далі починають опановувати програму Scratch. Ця візуальна програма відмінно підходить,щоб вступити в світ програмування і навчитися логічно мислити з самого дитинства,так це допоможе в майбутньому швидко сприймати інформацію, приймати рішення і навіть, швидше вивчати нові мови. За допомогою програми Scratch учні Crystal school вчаться будувати алгоритм і мислити більш абстрактно – це основний навик який розвивається при роботі зі створенням власної програми.

Image
Soft Skills

Crystal school – школа сучасних знань та навичок! Наші діти- діти новітнього покоління Альфа,вони потребують, як і діти «покоління смартфонів», особливих навичок і вмінь. Традиційна академічна освіта буде ім не цікава. Тому в нашій школі ми пропонуємо Soft Skills –комплекс компетенцій і комунікативних навичок важливих для кар’єри, таких як взаємодія в команді, вміння слухати, говорити та домовлятися. Ці «м’які» навички не відносяться до професійних знань і не залежать від напрямку роботи. Але в майбутньому ці навички дозволять скоріше адаптуватися до нового роду діяльності, працювати краще та ефективніше.

Image
Image
Гуртки та додаткові заняття

Після уроків на учнів Crystal school – чекають захопливі гуртки та спортивні секції. Вони сприятимуть розвитку нових навичок, дозволять цікаво і корисно проводити своє дозвілля!

Image
Робототехніка
Діти знайомляться з базовими алгоритмами і механізмами, вчаться конструювати роботів та керувати ними
Image
Програмування
Основи IT, знайомство з мовами програмування, створення перших комп’ютерних ігор за допомогою планшетів
Image
Шахи
Учні вчаться грати у шахи, розвивають пам’ять, аналітичні здібності, концентрацію, увагу й організованість
Image
Speaking Club
Спілкування з носіями англійської сприяє покращенню розмовних навичок
Image
Футбол
Футбол розвиває швидкість реакції, витривалість, координацію рухів і комунікабельність, зміцнює імунітет
Image
Сучасні танці
Чірлідінг -один з найулюбленіших гуртків наших учнів:
Image
Бойові мистецтва
Діти, які займаються Тейквондо показують кращі результати в навчанні та соціальній адаптації
Вартість навчання
23 000 грн/місяць
(вересень-травень)
-10% для вихованців садочку Crystal kids та ЗСУ (на перший рік навчання)
У вартість включено:
  • перебування з 8:30 до 18:00 у будні
  • супровід тьютора до 18:00
  • відвідування всіх гуртків, спортивних секцій, студій розвитку, IT-факультативу
  • забезпечення підручниками, англійськими робочими зошитами, канцтоварами
  • додаткові заняття у випадку відсутності дитини
  • доступ до навчальних матеріалів і тематичних завдань через мобільний додаток
  • участь у тематичних святах та позакласних заходах
  • екскурсії, пікніки на природі
Забронювати місце

Заявка на вступ в дитячий садочок “Crystal Kids"

    Заявка на вступ в початкову школу “Crystal Kids"